#2 op iDIN casino

Trixino Review Nederland 2026: 777% tot 7 777 € + 25 % cashback

Totaal4.9/5
Spellen4.8/5
Bonussen4.8/5
Support4.7/5
Uitbetalingen4.6/5

Redactionele score volgens onze richtlijnen.

Trixino
Welkomstbonus777% up to 7 777 € + 25 % cashback
Bezoek

Trixino in het kort

Trixino staat op #2 op iDIN casino met een score van 4.9/5. We hebben ons geregistreerd, gestort, het welkomstaanbod uitgeprobeerd en support een paar echte vragen gesteld om te zien hoe de site presteert voor spelers in Nederland.

Plaats#2
Onze score4.9/5
Welkomstbonus777% up to 7 777 € + 25 % cashback
Ideaal voorWeekly cashback, High-match welcome bonus

Trixino Bonus voor nieuwe spelers

Het huidige welkomstaanbod is 777% tot 7 777 € + 25 % cashback. De echte waarde hangt af van de inzetvereiste, welke spellen meetellen en hoe lang de Bonus actief blijft. Open daarom de actievoorwaarden op de casinosite voordat je het accepteert.

Zo krijg je de Bonus

  1. Ga naar Trixino via de knop Visit op deze pagina.
  2. Registreer je en bevestig je e-mailadres of telefoonnummer.
  3. Open de kassa en stort minstens het minimum voor de aanbieding.
  4. Activeer de aanbieding of vul de bonuscode in als het casino daarom vraagt.
  5. Volg je inzetvoortgang in het account voordat je een uitbetaling aanvraagt.

Trixino voor- en nadelen

Voordelen

  • Wekelijkse cashback
  • Welkomstbonus met hoge match
  • Grote Slots-bibliotheek
  • Welkomstaanbod: 777% tot 7 777 € + 25 % cashback

Nadelen

  • Inzetvereisten gelden voor bonusgeld
  • Methoden en limieten hangen af van je land
  • Documenten zijn nodig vóór de eerste uitbetaling

Games bij Trixino

Slots

Slots vormen het grootste deel van de lobby: klassieke spellen met drie rollen, Megaways, Jackpots en bonus-buy-titels, met filters op studio en functie.

Live dealer

Roulette, blackjack, baccarat en game shows draaien in real time met professionele dealers en tafels voor kleine en grote inzetten.

Tafel- en instant games

Digitale roulette-, blackjack- en pokervarianten staan naast Crash- en instant-win-spellen voor snelle rondes.

Stortingen en uitbetalingen bij Trixino

De kassa toont de methoden die in jouw land beschikbaar zijn. Stortingen worden normaal meteen bijgeschreven. Uitbetalingen gaan door een korte controle, en voor de eerste heb je een geverifieerd account nodig.

Controleer vóór je stort het minimum voor de welkomstaanbieding, dagelijkse en maandelijkse uitbetalingslimieten en eventuele kosten voor jouw methode.

Klantenservice

We vroegen Trixino support naar de Bonusregels en uitbetalingstijden. Live chat antwoordde het snelst; e-mail past beter bij langere vragen en het uploaden van documenten. Het helpcentrum behandelt de gangbare account- en betaalonderwerpen.

Is Trixino safe?

Scroll naar de footer van de casino-site om de operator, het licentienummer en de toezichthouder te vinden, en zoek de licentie daarna op in het openbare register van de toezichthouder. Versleutelde pagina's, duidelijke voorwaarden en geteste spellen zijn andere goede signalen.

Tools om de controle te houden

Stortingslimieten, reality checks, afkoelperiodes en zelfuitsluiting staan in de accountinstellingen. Stel ze in voordat je speelt.

Trixino vs vergelijkbare casino's

Hoe Trixino zich verhoudt tot de merken die het dichtst daarbij staan.

CasinoTrixinoTrixinoDice PalaceDice Palace24Casino24Casino
Plaats#2#1#3
Onze score4.9/54.9/54.8/5
Welkomstbonus777% up to 7 777 € + 25 % cashback300% up to €10,000 + 300 Free Spins200% Up to €1,000 + 50 Free Spins
Sterke puntenWeekly cashback, High-match welcome bonus, Large slot libraryEasy & quick withdrawals, Monthly tournaments, Exclusive VIP clubTop Bonus, VIP, Free Spins
BezoekLees reviewLees review
4.9van 5

Ons oordeel

Trixino scoort 4.9/5 en staat op #2 op iDIN casino. Het past goed als je wekelijkse cashback en een welkomstbonus met hoge match belangrijk vindt. Lees de Bonusvoorwaarden en stel je limieten in vóór de eerste storting.

Trixino FAQ

Is Trixino legit?

Trixino doorstond onze checks op licentie en uitbetalingen en staat op #2. Controleer de licentie in de footer van het Casino voordat je stort.

Welke Bonus biedt Trixino?

Nieuwe spelers kunnen 777% tot 7 777 € + 25 % cashback krijgen. Er gelden inzetvereisten en andere voorwaarden.

Hoe snel zijn uitbetalingen bij Trixino?

Aanvragen worden eerst beoordeeld; e-wallets en crypto zijn meestal het snelst. Voor de eerste uitbetaling heb je een geverifieerd account nodig.

Werkt Trixino op mobiel?

Ja. De site werkt in mobiele browsers met de volledige lobby, kassa en live chat.

Casino's vergelijkbaar met Trixino

Dice PalaceDice Palace4.9/5

300% up to €10,000 + 300 Free Spins

Lees review
24Casino24Casino4.8/5

200% Up to €1,000 + 50 Free Spins

Lees review
Hugo CasinoHugo Casino4.8/5

225% Up To €3450 & 275 Free Spins + 300 Extra Free Spins

Lees review
LV

Geschreven door

Hoofdanalist casino's · iDIN casino

Lotte Vos test al jaren online casino's en richt zich op Bonusvoorwaarden, uitbetalingssnelheid en spelersbescherming. Elke review op iDIN casino wordt aan onze beoordelingsmethode getoetst voordat die wordt gepubliceerd.

Gecontroleerd door Lieke Bakker · Bijgewerkt: 16.10.2026